Inovatīva nekustamā īpašuma attīstība

Īpašumu attīstīšana ar atdevi
Uzņēmumam "Estmak Capital" inovācijas un vide ir ārkārtīgi svarīgi. Mūsu projekti balstīti uz jaunākajām projektēšanas un būvniecības zināšanām, turklāt mūsu radītie uzņēmējdarbības un dzīvojamo ēku kompleksi rada integrētu vidi, kurā katra detaļa rūpīgi pārdomāta. Vēlamies piedāvāt labāko nekustamā īpašuma attīstību Baltijas valstīs un radīt ilgtspējīgu vērtību nākamajām paaudzēm.
{ attīstītājs }
2008
Estmak Capital” darbojas kopš
180 000+ m2
Līdz 2023. gadam uzbūvēto dzīvojamo, biroju, komerciālo, rūpniecisko un citu ēku kopējā platība pārsniedz
LEED Platinum sertifikāts
Biroju ēka Explorer kļuva par pirmo Igaunijā, kurai piešķirts
Brelf Awards 2022
Mūsu nekustamā īpašuma attīstības projekts Latvijā tika nominēts balvai

Biznesa filozofija

Vīzija
Mūsu vīzija ir nepārprotama – būt nekustamā īpašuma attīstības paraugam Baltijas valstīs. Tiecamies būt ilgtspējīgas un videi draudzīgas būvniecības līderi, nodrošinot priekšzīmīgus biznesa un dzīvojamo ēku kompleksus, kas ne tikai atbilst šodienas vajadzībām, bet arī paredz rītdienas izaicinājumus.
Misija
“Estmak Capital” misija ir izvirzīt jaunus standartus nekustamo īpašumu attīstībā, kas ir vairāk nekā vienkārša būvniecība. Mūsu mērķis ir radīt harmonisku un pilnībā integrētu vidi komerciālās un nekomerciālās struktūrās, ļaujot uzplaukt dinamiskām un ilgtspējīgām kopienām.
Filozofija
Mūsu filozofijas pamatā ir mērķtiecība un inovācijas. Mūsu galvenā pārliecība ir, ka apbūvētajai videi ir izšķiroša nozīme gan indivīdu, gan kopienu dzīves kvalitātē.
Vērtības
Mūsu vērtību pamatā ir ilgtspēja, inovācijas un apņemšanās radīt ilgstošu, pozitīvu ietekmi uz mūsu kopienām un vidi.
Kāpēc izvēlēties mūs?
Darbs ar Estmak Capital nozīmē tiekšanos pēc izcilības, inovācijām un ilgtspējīgas attīstības. Ar stingru apņemšanos pārspēt cerības mēs esam nozares līderi videi draudzīgas būvniecības jomā.

Mūsu godalgotie sasniegumi, tostarp LEED Platinum sertifikāti un inovatīvi energoefektivitātes risinājumi, liecina par mūsu apņemšanos noteikt jaunus standartus nekustamo īpašumu attīstībā.

Mēs aktīvi sniedzam ieguldījumu zaļākas nākotnes veidošanā, īstenojot koku stādīšanas programmas, atjaunojamās enerģijas uzlādes stacijas un inovatīviem projektiem, kā piemēram, Versum noliktavām un Lāčplēša ielas kvartālu.

Ar Estmak Capital jūs iegūstat uzticamu sadarbības partneri un iedvesmu, kas veicinās jūsu biznesa izaugsmi un inovācijas. Mēs esam jūsu sabiedrotie, kas iedvesmo sasniegt jaunas panākumu virsotnes katrā mūsu radītajā telpā.
{ mūsu stāsts }

Mūsu vēsture un ēkas

Jau kopš uzņēmuma dibināšanas mēs esam veltījuši sevi izcilībai, un nepārtraukti esam ieviesuši jaunus standartus nekustamā īpašuma attīstībā, ik uz soļa balstoties uz inovācijām un ilgtspēju.
2016. GADA SEPTEMBRIS
Promenaadi Majad ir pirmā ēka Igaunijā, kas iegūst enerģiju no enerģijas pāļiem, kas atrodas aptuveni 20 m zem zemes.
2017. GADA JANVĀRIS
Explorer biroju ēkai piešķirts LEED Platinum (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikāts.
2022. GADA AUGUSTS
Mūsu projekts "Kuuseheki" gūst panākumus.
2022. GADA OKTOBRIS
Explorer biroju ēkā, kas atrodas vēsturiskajā ostas rajonā, izmantotas jaunākās tehnoloģijas.
2023
MOOW ir projekts, kas radīts jūsu ērtībām un labsajūtai. Mēs lepojamies ar to, ka varam jums piedāvāt labākos apstākļus, lai gādātu par jūsu veselību.
2024
Versum – birojs Rīgā, apvieno visu, kas nepieciešams jūsu uzņēmumam. Birojs, noliktava un izstāžu zāle, kas nevainojami savstarpēji sadarbojas.
2025
Novotel Living.
2026
Wittenhof – moderns dzīvojamais un komerciālais rajons netālu no pilsētas centra.
DRĪZUMĀ
Lāčplēša skvērs ir ambiciozs pilsētvides attīstības projekts, kura mērķis ir radīt dinamisku un daudzpusīgu pilsētas kvartālu, kur vietējie var dzīvot, strādāt un baudīt savu brīvo laiku.

Vai esat gatavs sākt?

    Noklikšķinot uz šīs pogas, piekrītat savu personas datu izmantošanai un apstrādei saskaņā ar Konfidencialitātes Politiku

    { sazinieties ar mums }